Odcinek 1. POLSKA GOLA!!! - Liga Miszczuf.

Tajemniczy Prezes powołuje do życia w Obornikach Klub sportowy Tęcza, wraz z którym zamierza stworzyć drużynę piłkarską z prawdziwego zdarzenia. Co przyniesie spotkanie Prezesa z wuefistą i jakie cele postawią sobie nowe władze klubu? O tym wszystkim w premierowym odcinku Polska Gola! (kliknij).

Odcinek 2. Sekretarki.

Nowo powołany Klub sportowy Tęcza, za sprawą Rysia – prawej ręki Prezesa postanawia ogłosić w lokalnej prasie casting na sekretarkę. Ogłoszenie spotyka się z ogromnym jak na Oborniki zainteresowaniem, a każda z kandydatek okazuje się mieć większe… kompetencje (kliknij).

Odcinek 3. Tęcza szuka członków.

Po uzupełnieniu braków kadrowych Prezes z Rysiem postanawiają zagonić zatrudnionego Trenera do roboty. Czy Tęcza znajdzie nowych członków do drużyny piłkarskiej? Kto zechce trenować w nowym i nieznanym jeszcze klubie sportowym i co wyniknie z kolejnego ogłoszenia w prasie? O tym wszystkim w trzecim odcinku Polska Gola! (kliknij).

Odc. 4. Helmut - łowca talentów.

Do Klubu Tęcza przyjeżdża Helmut von Gonschorek – niemiecki łowca talentów.

Co złowi i ile zarobi? Zobaczcie sami… (kliknij).

 

Odc. 5 Zakład.

Tym razem bohaterowi serialu Polska Gola zmierzą się z globalna zagadką, którą swego czasu Kopernik ruszył z miejsca. Polska Gola! Serial o zakręconych piłkarzach i nie tylko. Warto Zobaczyć (kliknij).

 

Odc. 6. Sponsory

Klub Tęcza potrzebuje finansowania i sponsorów. Gdzie znaleźć pieniądze i ludzi, którzy uwierzą w piłkarzy? Polska Gola! Serial komediowy z piłka nożna w tle dla ludzi z kasą… z klasą znaczy (kliknij).